תפריט יצירת קשר

5 רחפנים מומלצים עם מצלמות

5 רחפנים מומלצים עם מצלמות

השימוש ברחפנים עשה דרך ארוכה, תוך ניצול הטכנולוגיה למטרות צבאיות וביטחוניות, חקלאיות, וככל שהטכנולוגיה הפכה לזמינה וזולה יותר, גם לצרכי הנאה ובידור. ניתן למצוא כיום בשוק רחפנים המיועדים להטסה למשחקי ילדים ורחפנים איכותיים המשמשים לצרכי צילום ותיעוד בנגישות גבוהה.

בבחירה של רחפן יש לתת את הדעת על הייעוד והמטרה שלו, מגבלת התקציב והתאמה של הרחפן על פי המפרט הטכני שלו. ככלל יש להפריד בין הרחפן עצמו, יכולות התעופה שלו, המשקל ואופן השליטה, אורך חיי הסוללה ועזרים דוגמתGPS  המותקן עליו, למצלמה המהווה חלק בלתי נפרד ממנו. הטסה של רחפן והנפקת צילומי וידאו ונוף איכותיים מחייבת מיומנות וניסיון ועל כן בכל מקרה בשלב הראשוני מומלץ להתנסות עם רחפן זול. איבוד של הרחפן או התרסקות שלו למתחילים אינו נדיר ועל כן מומלץ בשלב ההתחלתי לפתח את המיומנות ולצבור את הניסיון על מכשירים פשוטים לתפעול וזולים לרכישה.

ריכזנו עבורכם חמישה סוגי רחפנים מומלצים הכוללים מצלמות מתקדמות המתאימות בין היתר לשימושים ביטחוניים, חקלאיים וכן גם חברתיים כך למשל הם מתאימים עבור צילום אירועים שונים ממעוף ציפור, החל מאירועי ספורט המוניים הדורשים צילומים באצטדיון ועד אירועים עסקיים, אירועי שמחות פרטיים וכו' - כל הדגמים שנבחרו מומלצים לשימוש לצרכי צילום מתקדמים ואינם מיועדים לילדים:

  • פאנטום 3 - הרחפן הנמכר בעולם אשר בולט בזכות פשטות התפעול והצילום המקצועי שהוא מספק. מדובר ברחפן במשקל. 1.2 ק"ג המסוגל לטוס במהירות של 56 קמ"ש. טווח השליטה ברחפן הוא ממרחק בן שני ק"מ. לרחפן זה מצלמה מובנית המקובעת למניעת רעידות ומצלמת צילומי וידאו וסטילס באיכות 12 מגה פיקסל. ניתן לסנכרון עם הטלפון הנייד ולתכנות טיסה עצמאית ללא שליטה תוך תכנון מסלול.
  • פאנטום 4 - הדגם המתקדם של חברת DJI  המגיע למהירות טיסה בת 72 קמ"ש, טכנולוגיה למניעת רעידות ושתי מערכות ייצוב פנימיות. מגיע עם מזוודה יוקרתית קשיחה לשמירה על כל רכיבי הרחפן העדינים. לרחפן זהGPS  איכותי ומדויק ותכנות המאפשר לו לשוב לבסיס האם במידה ואבד הקשר עמו.
  • סולו - רחפן SOLO מבית 3D Robotics  מבוקש במיוחד בעולם, כאשר אינו נמכר על ידי יבואנים בישראל והחושקים בו ייאלצו להשיג אותו באמצעות הזמנה מחו"ל. רחפן הסולו מסוגל להישאר באוויר כעשרים דקות וניתן לשליטה עד טווח של שמונה קילומטרים. משקלו 1.8 ק"ג והוא מגיע ללא מצלמה וללא מייצב. ניתן לרכוש בנפרד ולהתקין עליו מצלמת GoPro .
  • Bebop drone - מבית Parrot  רחפן משוכלל במיוחד הכולל מחשב טיסה מתקדם, שלד קל משקל, טכנולוגיית בטיחות יחידה מסוגה המבטיחה עצירה של הלהבים במקרה של התנגשות ונחיתה מבוקרת אוטומטית. הרחפן מלווה במצלמה איכותית בת 14 מגה פיקסל, זווית צילום רחבה ומייצב תמונה מדויק במיוחד.
  • טייפון-  Q500 4K  רחפן מקצועי לצילום מבית Yuneec בעל מייצב של שלושה צירים המאפשר שידורי וידאו אנלוגי. זמן טיסה בן 25 דקות, רכיב GPS  ומערכת שידור וידאו לאחור בזמן אמת (FPV) מובנית בצג השלט. רחפן יקר ואיכותי המציע איכויות צילום גבוהות ופונקציות משודרגות.