גו פרו, רחפנים
הרחפן של GoPro בדרך אלינו
4.5 (90%) 2 votes

החברה שלא מסתפקת במצלמות אקסטרים

יש חברות שלא מסתפקות בשיווק של מוצר בודד. כל עוד מדובר על חברה איכותית ורצינית מאוד, הרי שהדבר חשוב ללא מעט חובבי המוצרים של החברה. זאת מאחר והם מבינים שהם יכולים לסמוך על עוד מוצרים שהיא תציג בעתיד לאחר שכבר נהנו מאוד ממוצר מוביל ששיווקה בהצלחה בכל רחבי העולם.

את חברת גופרו מכירים רבים מחובבי האקסטרים והספורט בכל רחבי העולם, ולכן יציאה קרובה של רחפן מתוצרת החברה לשוק היא בשורה חיובית ללא מעט אנשים. החברה זיהתה את העובדה שמשתמשי מצלמות האקסטרים שלה אוהבים להרכיב אותן על רחפנים, והדבר התבקש שהיא תייצר דגם איכותי משלה שינגוס לו בנתח מהשוק העולמי.

 

בדרך להשלמת הפיתוח של הרחפן

כך עובדים היום אנשי הפיתוח של חברת גופרו על בנייה של רחפן "קוואד-קופטר" שאמור לצאת בסופו של דבר לשוק בסביבות סוף שנת 2015. אין ספק שהדבר יוצר התרגשות רבה עבור כל מי שמבין עד כמה ניתן יהיה להגדיל את יכולות הצילום של מצלמות גופרו ועד כמה ניתן יהיה לעשות שימוש מצוין ברחפן החדש.

בכל הקשור לנתוניו של הרחפן העתידי, הרי שעדיין אי אפשר לדעת לגביו הכול. כלומר, שמעבר לאיכות הגבוהה של המוצר (כפי שגופרו יודעת להציג במצלמות האקסטרים שלה), עדיין לא ידוע האם הרחפן יימכר כמוצר שבו משולבת כבר מצלמת אקשן, או שהרוכשים יוכלו לרכוש את הרחפן כיחידה עצמאית ועליו לתקין איזו מצלמה נישאת שיירצו.

 

היתרון שיש לחברה בדרך להצגת המוצר בקרוב

לא לחינם ניתן לכתוב המון מילים חיוביות על גופרו ועל הרחפן שלה. עבור משתמשים רציניים מכל רחבי העולם, הרי שהם מעוניינים להסתמך רק על חברה שעומדת בסטנדרטים גבוהים, יוצרת מענה אמיתית לצרכים ולדרישות, ויודעת כיצד לספק מוצר חיובי בכל היבט שלו. גופרו היא בהחלט כזו, והרחפן שלה אמור להשביע את רצונו של כל משתמש.

זאת בזכות כך שלחברה כבר יש תוכנה איכותית לסנכרון, העברת וידיאו ושליטה בין מכשיר הטלפון החכם ובין הרחפן, והיא גם מציגה עוד יתרונות חשובים שכל רוכש ייהנה מהם מאוד. מדובר גם על מחיר תחרותי שישלב בין איכות גבוהה לעלות סבירה בדרך לרכישה נוחה יותר. נראה כי כך אפשר להיות בטוחים שהסלפי הבא יהיה מיוחד יותר בזכות צילום מנקודת מבט של רחפן.

 

 סרטון לרחפן של חברת GoPro

עד שהרחפן יגיע אלינו ניתן להשיג מצלמות ואביזרים של GoPro באתרים כזה ו- נו ריסק.