רחפנים
מהיום יש גם רחפן עם להביור
4 (80%) 1 vote

סיפורו של אמריקאי חובב רחפנים

אמריקאים רבים מציגים לנו לעתים תחביבים מרתקים שמביאים אותם למעשים מעט חריגים. גם לאוסטין הוגוות' יש תחביב שגורם לו לעתים להפוך רחפנים חביבים למיוחדים יותר. אם בעבר הוא צייד רחפן ברובה עצום ויצר סרטון ויראלי, הרי שהיום הוא מציג ברשת את הפרויקט החדש שלו, רחפן עם להביור שצולה בשר בשטח פתוח.

צפיות רבות ותגובות מעורבות

תחביב הרחפנים הוא כבר דבר ידוע שמציג לנו המוני אנשים שלרוב רק מנסים לקחת את הרחפן שלהם למקומות מרוחקים ולצלם בצורה מרתקת. אך אוסטין האמריקאי יצר רחפן עם להביור ולאחר שלדבריו רכש אותו בחנות שמתמחה במכירת רחפנים, התקין לו חלקים שעיצב והדפיס במדפסת תלת מימד והפך אותו לסוג של כלי נשק (זאת למרות שהסרטון מציג צלייה של בשר בלבד).

החלקים המיוחדים שהתקין אוסטין לרחפן אפשרו את הצמדת הלהביור ואת הפעלתו באמצעות שלט רחוק. הסרט שהעלה לאינטרנט זכה ללא מעט צפיות (כמו הסרט הקודם של הרחפן עם הנשק), אך חשוב לציין שהתגובות נחלקו בצורה כמעט שווה בין אלו שהביעו התפעלות רבה מהרחפן ומכישרונו של יוצרו ובין אלו שנחרדו לגבי הסיכון של תקלה שתיגרם ברחפן עם להביור באמצע היער.

נכון לעכשיו, החוק האמריקאי לא מפריע

חשוב מאוד לציין כי במעשיו אלו, אזרח אמריקאי כמו אוסטין הוגוות' מותח את הגבול המשפטי אל מול רשויות החוק בארה"ב. גם לגבי הרחפן עם הנשק הוא כבר משך תשומת לב מרשויות האכיפה האמריקאיות, כך שלגבי הרחפן המבעיר שלו יכולה להיות עוד בעיה חוקית.

בפעם הקודמת הסתבך אוסטין רק מעט מאחר ולא ננקט מולו הליך משפטי. זאת מאחר והחוק האמריקאי לא אוסר בצורה מפורשת התקנה של כלי נשק על רחפן, אך נראה כי דווקא בשל תשומת הלב שמשך הסרטון של הרחפן עם הלהביור החוק ישונה, ואדם יידרש לאישור על מנת לעשות זאת.