רחפנים
חברת DJI פותחת חנות דגל קמעונאית בעיר שנג'ן בסין
4 (80%) 1 vote

החברה המובילה בעולם לייצור רחפנים פתחה ב-20 לדצמבר את חנות הדגל הראשונה שלה בנמל שנג'ן. החנות המתפרסת על פני 800 מ"ר תציג מגוון מוצרי DJI במטרה להעניק למבקרים אפשרות לצפות, לגעת ולהכיר את הפלטפורמות החדשניות והיצירתיות של החברה.

"חווית DJI במסגרת החנות החדשה, זוהי אפשרות חשובה ליצור חיבור בין האנשים לבין הטכנולוגיה החדשנית שלנו ולתת להם הצצה למה שצפוי בעתיד", – סיפר פרנק וונג, מייסד ומנכ"ל חברת DJI. "בין אם אתם מתעניינים בלימודי טיס, או כבר מקצוענים בתחום המחפשים טכנולוגיית הדמיה אווירית חדישה ביותר ליצירת הדבר הגדול הבא שלכם, החנות של DJI תספק את ההזדמנות להתנסות במותג שלנו מקרוב ובצורה האישית ביותר. ולא פחות חשוב, זה יאפשר לנו להתקרב אל הלקוחות שלנו בצורה עמוקה ומלאת משמעות".

יוצגו ויימכרו מוצרים מסדרות Phanton 3, Inspire 1, Spreading Wings, Matrice 100, Guidance, סדרות של מצלמות Ronin המיועדות לאחיזה באמצעות שלושה צירים, וכמו כן המצלמה הידנית המשולבת באיכות 4K – Osmo.

העיצוב של המקום מבוסס על רעיון של יואן (圓 ), "מעגלי". זה מסמל את הפרופלורים העגולים של רחפני DJI, המייצרים מעגלים כאשר בתנועה. ניתן לראות המחשות של רעיון זה במקומות שונים בעולם, כולל המיצב האינטראקטיבי "SkyPixel מסביב לעולם", המבוסס על מפה בצורת גליל הממוקמת באמצע החנות. החנות כוללת גם תיאטרון, אזור הטסה, מרפסת מנוחה ודלפק תיקונים.

נמל שנג'ן פותח נוף מדהים לים ומוקף בתרבות תיירותית, אקולוגית ומסחרית שוקקת. מוקדי עניין נוספים של החנות:

  • תיאטרון: המבקרים יכולים ליהנות מחוויה חזותית בלתי רגילה בתיאטרון, שבו מוצגים סיפורים מתועדים מהשמיים ותכנים מכל רחבי העולם.
  • SkyPixel מסביב לעולם: מיצג אינטראקטיבי, שבו מבקרים נחשפים לסיפורים המתועדים בתמונות וסרטים שצולמו על ידי חברים בקהילת skypixel.com
  • אזור הטסה: טייסי DJI נוכחים במקום לכל אורך היום ומבצעים הדגמות. כמו כן, מסך LED מייצר רקעים שונים התואמים לחוויות הטיסה השונות.
  • מרפסת מנוחה: פינת מנוחה למבקרים, שבה ניתן לשוחח עם צוות החברה ולשמוע פרטים על המוצרים החדשים ביותר של DJI
  • דלפק תיקונים: צוות תמיכה מסור עומד לשירות הלקוחות ומספק סיוע טכני, עוזר לעדכן קושחה ולבצע הזמנות תיקונים

חנות הדגל של DJI נמצאת במרכז המידע למבקרים בנמל שנג'ן, מזרח מס' 8, דרך באישי, מחוז ננשן, שנג'ן, סין. שעות הפתיחה: ימים א'-ה': 10.00-22.00 ושישי-שבת 10.00-22.30.