רחפנים
הדואר האוסטרלי יתחיל להעביר בקרוב משלוחים ע"י רחפנים
דרג את הכתבה

הרחבת הניסויים במטרה ליצור שירות אווירי איכותי

באוסטרליה כבר נערכו מספר ניסויים להעברת חבילות ע"י רחפנים, אך ניסיונות אלה יתרחבו בהמשך מתוך רצון ליצור מערך משלוחים איכותי שיציג מענה אמיתי גם אם מדובר על מקומות מרוחקים כמו חוות בודדות וישובים באזורים נידחים יחסית.

הרצון הוא לאפשר משלוח בטוח של תרופות ליעדים מרוחקים ומשלוח של חבילות קטנות ללקוחות שונים. האוסטרלים מקווים שכבר השנה יתחיל לפעול שירות רציף כזה. בארה"ב נעשו גם כן ניסויים כאלו, ורחפן כבר הצליח להעביר חבילה לאזור עירוני בשטחה של מדינת נבאדה.

הרצון להתקדם משמעותית בתוך זמן קצר

בדואר האוסטרלי מדברים על כך שהם רוצים ליישם את טכנולוגיית הרחפנים כבר בעוד מספר שבועות או חודשים, ולא יותר מכך. זאת כדי להבין בצורה מדויקת מה בדיוק יכול להציע מערך של רחפנים למשלוחים.

Drone Aus Post

בדיקת פידבקים של לקוחות שיקבלו חבילות ע"י רחפנים, וניסיונות להתמודד עם בעיות ותקלות שונות בכל הקשור למרחק, פיזור אוכלוסיה ואתגרים אחרים, יאפשרו יצירת מערך שבאמת יכול להציג מענה לאורך כל ימות השנה.

קצת מידע על תאגיד הדואר של אוסטרליה

תאגיד הדואר של אוסטרליה הוא גוף לא קטן שמציג נתונים רבים המשליכים על בניית מערך הרחפנים למשלוח. מדובר על תאגיד שהפסיד 171 מיליון דולר בשנה שעברה (כשהפסד כספי גדול כזה הוא חריג בטווח של 30 השנים האחרונות).

Drones Aus Post

נראה כי יצירה של מערך רחפנים למשלוח ברחבי אחת המדינות הגדולות בעולם, הוא לא רק עניין מאתגר שיביא לפעילות עדכנית המתאימה לעולם המודרני והטכנולוגי של היום, אלא שהיא אולי גם תוכל לשפר כלכלית את מצבו של הדואר האוסטרלי.